İKM ESNAF DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLİYOR
Sektör
08 Şubat 2019 Cuma 18:10

İKM ESNAF DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLİYOR

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve yöneticileriyle birlikte gazetemize ziyarette bundular. Gazetemiz imtiyaz sahibi Mesut Şahin’i düzenleyecekleri geceye davet ederek kent gündemine dair önemli açıklamalarda bulundular.

14.Olağan Kongre sonrası görevi devir alan Başkan Murat Öztürk, çok iyi bir performans sergileyerek kısa sürede ses getirmeyi başardı. Hemen hemen her ay bir program düzenleyen Başkan Öztürk, İKM’nin 20.yılı münasebetiyle düzenleyecekleri Esnaf Dayanışma Gecesiyle esnafa hem moral hem de motivasyon vermek istediklerini belirtti.

BU ETKİNLİK MORAL OLACAK

Gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Başkan Öztürk, “ Yaklaşık 3000 bin esnafımız var. Kentimizin sorunlarıyla ilgilenirken, esnafımızın da sorunlarını asla görmezden gelemeyiz. Biz bu yola kentimizin, esnafımızın derdini dertlenerek çıktık. Göreve geldiğimiz günden bugüne bizlerden desteğini esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a da teşekkür ediyoruz.23 Şubat Cumartesi günü Saat:19.00’da Antikkapı restoranda Derneğimizin Kuruluş yılı münasebetiyle Dayanışma gecesi düzenleyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi adına yapacağımız etkinlik esnafımıza moral olacak. Kentimiz ve esnafımız adına daha da çok çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte güzel işler yaparak, kentimizin çehresini değiştirmede her zaman öncü olmaya gayret edeceğiz.” dedi

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:26
07:06
12:57
15:59
18:25
19:53

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.