Karaosmanoğlu’ndan KTO’ya veda ziyareti
Sektör
26 Mart 2019 Salı 12:15

Karaosmanoğlu’ndan KTO’ya veda ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu veda ziyaretleri kapsamında Körfez Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu veda ziyaretleri kapsamında Körfez Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. Körfez Ticaret Odası yönetim, meclis ve kadın ve genç girişimciler icra kurullarının katılımı ile Samimi bir havada geçen ziyarette Karaosmanoğlu görevde kaldığı süre içinde Kocaeli için yaptığı hizmetleri ve bu hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Körfez Ticaret Odası ile görevde kaldığı süreç için güçlü ilişkiler kurduğunu ve il için olan önemine sık sık vurgu yaptı.

KTO BAŞKANINDAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Karaomanoğlu’na ilimize verdiği emekler için teşekkür ederken Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin odamızın en önemli dış paydaşı olduğu ve her zaman gördükleri ilgiden memnuniyetini dile getirirken Karaosmanoğlu’na bundan sonraki süreçte başarılar diledi.

KARŞILIKLI HEDİYE TAKDİMİ

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına Karaosmanoğlu’na isminin yazılı olduğu hediye takdim ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ise vazo hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:38
22:31

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1588
Sayısız eser bırakan Mimar Sinan vefat etti.