REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Karaosmanoğlu’ndan KTO’ya veda ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu veda ziyaretleri kapsamında Körfez Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu veda ziyaretleri kapsamında Körfez Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. Körfez Ticaret Odası yönetim, meclis ve kadın ve genç girişimciler icra kurullarının katılımı ile Samimi bir havada geçen ziyarette Karaosmanoğlu görevde kaldığı süre içinde Kocaeli için yaptığı hizmetleri ve bu hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Körfez Ticaret Odası ile görevde kaldığı süreç için güçlü ilişkiler kurduğunu ve il için olan önemine sık sık vurgu yaptı.

KTO BAŞKANINDAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Karaomanoğlu’na ilimize verdiği emekler için teşekkür ederken Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin odamızın en önemli dış paydaşı olduğu ve her zaman gördükleri ilgiden memnuniyetini dile getirirken Karaosmanoğlu’na bundan sonraki süreçte başarılar diledi.

KARŞILIKLI HEDİYE TAKDİMİ

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına Karaosmanoğlu’na isminin yazılı olduğu hediye takdim ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ise vazo hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu

 

 

 

BENZER HABERLER

İPTAL EDİLEN BAHÇE VE ÇATI DUBLEKSİNİN YERİNE KAT VERİLSİN

KOTO, 2 Aralık 2019 tarihinde yürürlüğe giren ve müteahhitlerin sınıflandırılması mecburiyetini zorunlu kılan, “Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmeliği hakkında kapsamlı bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda sektörün taleplerini dile getiren KOTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, “İptal edilecek olan bahçe ve çatı dubleksinin yerine kat verilsin” dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET