TÜRKKAN HÜRRİYET’İN MEMLEKETİ TRAKYA’DAYDI…
Siyaset
15 Mart 2019 Cuma 19:15

TÜRKKAN HÜRRİYET’İN MEMLEKETİ TRAKYA’DAYDI…

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan yaklaşan yerel seçimler için yalnızca kendi bölgesi Kocaeli’nde değil Trakya’da da çalışıyor. Aynı zamanda Millet ittifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in memleketi olan Trakya’da adaylar için destek istedi.

Türkkan Perşembe günü Trakya Bölgesi’ndeydi. İYİ Partili Türkkan, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ile birlikte Tekirdağ ve Kırklareli’nin nabzını tuttu.

SARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ ÖZEN’E DESTEK İSTEDİ

Türkkan, Tekirdağ turunda Saray ilçesine ağırlık verdi. Türkkan, Tekirdağ Milletvekili Kaplan ile birlikte Saray Belediye Başkan adayı Ali Özen için vatandaşlardan destek istedi.

ESNAFLARI DOLAŞTI VATANDAŞLARLA KONUŞTU

Saray’da esnafları dolaşan, vatandaşlarla da bol bol sohbet eden Türkkan, hem onları dinledi, hem de belediyecilik konusunda ne yapacaklarını anlattı. 17 gün sonra Türkiye’de çok şeyin değişeceğini ifade eden Türkkan, Belediye Başkan adayı Özen için sandıkta oy istedi.

BİR GÜNDE HEM TEKİRDAĞ HEM KIRKLARELİ’NDE…

LÜLEBURGAZ’DA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA KALECİK’E DESTEK İÇİN DOLAŞTI

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, aynı gün Tekirdağ’dan sonra Kırklareli’ne de gitti.

Türkkan, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ile birlikte Lüleburgaz’da Belediye Başkan adayı Mustafa Kalecik’e destek için dolaştı.

Kırklareli ve Lüleburgaz esnafı ile ülke gündemi ve yaklaşan seçimler ile ilgili sohbet eden Türkkan, Trakyalılardan adayları için destek istedi.

Türkkan ve Kaplan’a ziyaretlerinde İlçe Yöneticileri ve partililer de eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Güney’den Hürriyet’e cevap: Açıklamamız Başkan hanımın kimyasını bozmuş

AK Parti İzmit ilçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Encümen Toplantısında yaptığı açıklamaya cevap verdi. Güney yaptığı açıklamada “Yaptığımız basın açıklaması Başkan Hanım'ın kimyasını bozmuş olacak ki beyanatımızın satırlarında kaybolmuş, meseleyi alakasız kendince hüner sergilediğini zannettiği bir mecraya çekmeye çalışmıştır” dedi

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.