REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 22°

CHP’li Başkanın o…çocukları paylaşımına ne diyecekler bekliyoruz!

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak’ın “o…çocukları” paylaşımına tepkiler gelmeye devam ediyor..

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy’un yakışıksız paylaşımını eleştirerek Başkan Hürriyet’e sahip çıkmak isteyen CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak Can Yücel’e ait şiiri yazarak "bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar o.çocuğunu nasıl anlatayım” ifadelerini kullandı.”Erkan AKSOY, gelen tepkilerin ardından““En çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde muhalefetin ayrıştırıcı, kin ve öfke nöbetlerine alet olmaktan üzüntü duyduğumu belirterek, kamuoyunun bilgilerine sunuyorum.”ifadelerini kullanarak paylaşımını kaldırdı. Aynı davranışı yapması beklenen CHP Derince İlçe Başkanı Birkan koçak,  tam aksi bir paylaşım yaparak” Kim üzerine alınıyorsa alınsın “ ifadelerini kullandı.

 

Çok Merak Ediyor Ve Bekliyoruz

 

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy’un paylaşımına tepki gösteren CHP örgütü, kendi İlçe Başkanları için hiçbir açıklama yapmadı.Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Aydın Ünlü, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak” CHP derince ilçe başkanının yaptığı paylaşıma (o....çocukları paylaşımı)aynı kişiler ne diyecek çok merak ediyor ve bekliyoruz.” İfadelerini kullanarak göndermede bulundu.

 

 İşte Başkan Ünlü’nün o paylaşımı!

İzmit ak parti belediye meclis üyesi yaptığı paylaşımdan dolayı özür diledi (kahbeler paylaşımı),yine de millet ittifakında kim varsa demediğini bırakmadı.

Bu CHP derince ilçe başkanının yaptığı paylaşıma (o....çocukları paylaşımı)aynı kişiler ne diyecek çok merak ediyor ve bekliyoruz.

Hayırlı pazarlar......!!!

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET