Kayıplar köyünde hayırsever vatandaş içimizi ısıttı
Yaşam
10 Ocak 2019 Perşembe 15:50

Kayıplar köyünde hayırsever vatandaş içimizi ısıttı

Kandıra Kayıplar köyünde soğuk ve karlı havanın etkisini gösterdiği bugünlerde, bir vatandaş okul önünde kendi hazırladığı çorbayı ücretsiz öğrencilere dağıttı. Bu manzarayı görenler insanlık ölmemiş dedirtti.

Kandıra Kayıplar Yunus Emre İlk Öğretim okulunun giriş kapısında Mehmet Pınar isimli vatandaş, kendi hazırladığı çorbayı okul giriş saatinde derse girmeye hazırlanan öğrencilere ücretsiz ikram etti. Hayırsever vatandaş Mehmet Pınar’ı okul önünde görenler ilk gördüklerinde satıcı zannettiler. Pınar’ın çorba ikram etmek için davet ettiği öğrenciler karton bardakların içinde sıcak çorbayı görünce şaşırdılar.

Havalar ısınana kadar devam edecek

Soğuk havaların etkisi ve kar yağışından en çok etkilenen bölge olan Kandıra Kayıplar köyüne eğitim için gelen öğrenciler, hayırsever vatandaşın çorba ikramından memnun oldular. Uzun zamandır ücretsiz çorba ikramına devam eden hayırsever vatandaş Pınar’ın soğuk havların devam ettiği sürece okul girişinde öğrenciler için çorba ikramına devam edileceği öğrenildi. Öğrencilere soğuk havalarda sıcak çorba ikram ederek insanlık ölmemiş dedirttiren Pınar’ın bu duyarlı davranışı içimizi ısıttı.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:02
05:23
13:14
17:14
20:44
22:44

TARİHTE BUGÜN

25 Haziran 1998
Microsoft, Windows 98'i piyasaya sürüldü.