YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “HEDEFİMİZ DAHA MUTLU MAHALLELER”

26.05.2018 Cumartesi - 14:02

Enes Akbal Optik

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Yıldırımlar Sitesi sakinlerini iftar sonrası çay davetini kırmayarak konuk oldu.

 

Oldukça samimi ortamda geçen buluşmada konukseverlikleri için site sakinlerine teşekkür eden Karaosmanoğlu, “Dünyanın içinde bulunduğu kötü duruma dur demek için özellikle bölgemizde adım atan bir Türkiye var. Bunu halkımızla desteğiyle birlikte yapıyoruz. Kentimize ve milletimize hizmet için çıktığımız bu yolculukta hedefimiz daha mutlu insanlar ve mahallelerdir” açıklamasını yaptı.

 

“ÜLKEMİZ YOLUNA EMİN ADIMLARLA KOŞARAK DEVAM EDECEK” 

Yıldırımlar Site Yöneticisi Kenan Arık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Şirin’de katılırken, milyonlarca mülteci binlerce ölü çocuk, açlık ve sefahaletin dünyanın bir bölgesine müstahak görüldüğünü belirten Karaosmanoğlu, “2002 yılından itibaren Kocaeli gelişmeye ve kalkınmaya başladı. Bu süreç yeni yatırımlarla sürüyor. Vatandaşımızın yakaladığı bu güzellikleri ve kalkınmayı kıskananların olduğu artık net bir şekilde görülmektedir. Türkiye üzerine oynanan oyunlar artık ekonomi üzerine yapıldığına da şahit olmaktayız. Ancak başaramayacaklarını biliyorlar. Bu onları daha fazla saldırganlaştırıyor. İnşallah 24 Haziran sonrası bu güzel ülkemiz yoluna emin adımlarla koşarak devam edecek” ifadelerini sarf etti.

 

“TÜRKİYE’NİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAYACAK”

Derince Yıldırımlar Sitesi sakinlerinin ilçe ve kent geneli hakkında önerilerini de dinleyen ve gerekli adımların atılması için talimatlarını da veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Türkiye’de Gezi olaylarıyla başlayan, 17-25 Aralık emniyet-yargı darbe girişimiyle süren, bölücü örgütün çukur eylemleriyle kanlı bir hâle dönüşen ve nihayet 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimiyle zirveye ulaşan bir süreci halkımızla hep birlikte yaşadık. Ancak bu girişimlerin hepsinde başarılı olamayanlar bir kez daha cevabını yine 24 Haziran gecesi de olacaklar. Kalkına ve yeniden şahlanacak Türkiye’nin önünde kimse duramayacak” diyerek ziyaret sonrası açıklamalarını tamamladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet