Enes Akbal Optik

ANASAYFA l HİZMET İŞ’TEN AK PARTİ’YE ‘KADRO’TEŞEKKÜRÜ

15.12.2017 Cuma - 0:50

Enes Akbal Optik

Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve beraberindeki taşeron işçiler AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ceyhan, “Sizler buranın ev sahibisiniz çünkü AK Parti halkındır. Sizler de bizim vesilemiz ile evinize geldiniz” dedi

Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve beraberindeki 150 taşeron işçi AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a ziyarette bulundu. AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “1 Kasım’da taşeronda çalışan işçi kardeşlerimize çözüm sözü vermiştik. Bu geldiğimiz nokta son noktamız değil. AK Parti olarak hiçbir zaman geldiğimiz noktayı son görmedik, görmeyeceğiz. Bu salonda olan arkadaşlarımızın kaçının partili olduğu umurumuzda değil” dedi.

“SİZLER EV SAHİBİSİNİZ”

Ziyaret kapsamında konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Size misafir demek bizim tarafımızdan haksızlık olur. Sizler buranın ev sahibisiniz çünkü AK Parti halkındır. Sizler de bizim vesilemiz ile evinize geldiniz. Hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Sebebi ziyaretiniz bizler açısından da önemli ve bizlerin de yaklaşık 2 yıldır bir araya geldiğimizde ya da değişik zamanlarda rutin ziyaretlerde konuşulan konuydu. Bu taşerondaki arkadaşlarımızın durumu ne olacak sorusunu da İdris Başkan her zaman dile getirdi. Kurucu başkanımız bir söz verdi mi her zaman yerine getirir merak etmeyin demiştik” diye konuştu.

“ÇÖZÜM SÖZÜ VERMİŞTİK”

Açıklamalarına devam eden Ceyhan, “Bunu hak ettiğiniz için yaptık. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Siyasetçi için en güzel şey verdiği sözü yerine getirdikten sonra mutlu bakan bir çift gözden daha kıymetli olamaz. 1 Kasım’da taşeronda çalışan işçi kardeşlerimize çözüm sözü vermiştik. Bu geldiğimiz nokta son noktamız değil. AK Parti olarak hiçbir zaman geldiğimiz noktayı son görmedik, görmeyeceğiz. Bu salonda olan arkadaşlarımızın kaçının partili olduğu umurumuzda değil. Daha güzel şeylerde buluşmak ümidiyle hepinize saygılarımı sunuyorum”

 

“TAŞERON SİSTEMİ KAMUDA TARİH OLDU”

Ceyhan’ın ardından değerlendirmelerde bulunan Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, “Yıllarca kamuda çalışma hayatında kangren haline gelmiş taşeron sistemini kaldıran cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye teşekkür etmek için buradayız. Cumhurbaşkanımız her zaman olduğu gibi sizin sesinize kulak vermiş ve kamuda taşeronluğa son vermiştir. Yani taşeron sistemi artık kamuda tarih olmuştur. Kamudaki taşeron sisteminin kalkmasını sağlayan başta cumhurbaşkanımız ve hükümetimize teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet