YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l HODRİ MEYDAN’DAN NEVZAT DOĞAN’A TEPKİ!

18.05.2018 Cuma - 15:12

Enes Akbal Optik

Yeni valilik binasının arkasında bulunan Şehitler Parkı içindeki çay bahçesi İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılmıştı.

Yapılan ihaleyi Kocaelispor Taraftarlar Derneği Hodri Meydan kazanmıştı.

 

İHALE İPTAL OLMUŞTU

Hodri Meydan ihalede kazandıkları çay bahçesini tarftarlar ve vatandaşların gelebileceği nezih bir yer yapmayı planlayıp ve çay bahçesinin tahsisi için gün sayarken ihalenin İzmit Belediyesi tarafından iptal edildiği duyuruldu.

 

DOĞAN’IN BELEDİYEDE OLMAMASI NEDENİ İLE GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ

İhalenin iptalinin duyrulması üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Lideri Enver Güler, İzmit Belediyesi Hizmet binasına giderek Nevzat Doğan ile görüşmek istedi. Ancak Enver Güler, başkan Doğan’ın belediyede olmaması nedeni ile görüşmeyi gerçekleştiremedi.

 

HODRİ MEYDANA DESTEK

Hodri Meydan’ın açıklamasına, Biz İzmit platformu Hüseyin Erol, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP izmit belediyesi meclis grup başkan vekili veli beyaztaş. Belediye meclis üyesi Birol Sağlam. Destek için geldiler.

 

 

“ORASI BABANIZIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL”

İhalenin iptal edilmesi konusunda belediyeden bir açıklama yapılmadı. Enver Güler sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada bütün semtteki taraftarı İzmit Belediyesi önüne davet etti. Güler sosyal medyadaki paylaşımında, “İzmit Belediyesi’nin önünde kazandığımız ihaleyi yok sayıp kafasına göre iptal eden taraftarın senelerdir sahip olma hayalini kurduğu yeri birilerine vermek icin yok sayan fakat ihaleye teşvik edip de bize buyrun diyen Nevzat  Doğan’a ‘orası babanızın çiftliği değil’ diyeceğiz. Bütün semtteki taraftarları İzmit Belediyesi’nin önüne bekliyoruz. Derhal İSTİFA ET” ifadelerini kullandı.

 

HERKESE SÖZ VERMİŞ

Enver Güler Belediye önünde yaptığı açıklamada, “Belediyeden hodri meydan olarak bir yerimizin olmadığını söyledik. Belediye bize bir yer önersi verdi. İhaleye katılmamızı söylediler. Katıldık ve ihaleyi kazandık.  Daha sonra Vanlılar Derneği tarafından arandık. İhaleden bahsettiler. Nevzat başkan herkese söz vermiş yeri. Biz anahtarı almaya geldik iptal ettiklerini söylediler. Vanlılar derneği burayı bize kiraya verin dedi kabul etmedik.

 

BABASININ ÇİFTLİĞİ DEĞİL

Bu Belediye Nevzat Doğan’ın babasının çiftliği değil. Bu saatten sonra bedavaya verseler almayız. Ama Vanlılar derneğinin almasına izin vermeyeceğiz. Verdiği sözü tutamayan belediye başkanı bizim belediye başkanımız değildir.

 

DEDİĞİ KELİMEYİ YİYORSA ORDA DURMAYACAK

Biz kelimeye bakarız. Dediği kelimeyi yiyorsa orda durmayacak. Başkanın egosu bu şehirde hiç sevilmedi. Bizim kaybımız bir çay bahçasi. Ama sen bu şehirde egolu biri olarak anılacaksın. Hodri meydan’ın olduğu hiç bir  yere giremeyeceksin. Ali kahya stadına girmemen için elimizden geleni yapacağız . Hodri meydan seni her yerde protesto edecek.

Bizim hukukumuz Nevzat Doğan ile Hodri Meydan arasında gerçekleşti başka partilere yönlendirmiyoruz. Hodri meydanın siyasetle hiç bir zaman işi olmamıştır.

 

PEMBE PANTOLON HEDİYE ETTİLER

Nevzat başkan bize zamanında polar hediye etmişti. Biz de hodri meydan olarak nezaketimiz ile kargoyla beraber geri göndereceğiz. Nevzat Başakan’a çok sevdiği o pembe pantolunu da burdan hediye ediyoruz” dedi. Ve grup olaysız bir şekilde dağıldı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet