YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İDEV Fuarı’nda kardeşlik ticaretle pekişti

23.03.2018 Cuma - 14:40

Enes Akbal Optik

İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı için ilimize gelen Kosova Priştine Kalkınma Ajansı ile Kocaeli Ticaret Odası arasında iyi niyet protokolü imzalandı. Protokolle birlikte Kocaeli- Priştine arasındaki dostluk, ticaretle de pekiştirilecek

 

Kocaeli Ticaret Odası’nın bu yıl 4.’sünü düzenlediği İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, ülkelerarası önemli işbirliklerine de vesile oldu. KOTO’nun Doğu Marmara ABİGEM işbirliğiyle fuar alanında düzenlediği Co-Matching ikili iş görüşmeleri etkinliği için ilimize gelen Kosova Priştine Kalkınma Ajansı ile iyi niyet protokolü imzalandı.

ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz ile Priştine Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Ahmet Jetullahu arasında KOTO standında imzalanan iyi niyet protokolüne göre özellikle iki ülke ve şehir arasındaki ekonomik ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışmalar yürütülecek, var olan kardeşlik bağlarının ticaretle de sağlamlaştırılması adına projeler yürütülecek. Anlaşmanın her iki ülkeye de hayırlı olmasını dileyerek, Kosova heyetine teşekkür eden KOTO Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, “Protokolün her iki ülkeye de üst düzeyde ekonomik fayda sağlaması adına çalışmalarımıza ivedilikle başlayacağız” dedi.

 

 İyi niyet protokolü KOTO standında Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz ile Priştine Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Ahmet Jetullahu arasında imzalandı.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet