YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İLİMİZİN GURURU OLMAYA DEVAM EDİYORLAR

10.08.2018 Cuma - 16:08

Enes Akbal Optik

Filmadamlar ve Tafokare yapım tarafından hazırlanan Kırmızı Otomobil adlı kısa film, İzmit Uluslararası Kısa Film Festivali’nde onlarca film arasında seçilerek gösterim hakkı kazandı.

Radyo kariyeriyle başlayıp gazete ve televizyonda kendini kanıtlamış yonetmen İlker keleş son olarak kurduğu filmadamlar tv ile çektiği birbirinden dikkat çekici sosyal sorumluluk projeleri ile zirve yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İzmit Belediyesi, Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği ve 41 Burda AVM işbirliği ile dünyada ilk kez deprem temalı kısa film yarışması ilimizde olacak. 
Son hazırlıkların sürdüğü festival 15-17 Ağustos’ta İzmit’te düzenlenecek.

FİLM GÖSTERİMİ 15 -16 AĞUSTOS’TA

14-24 yaş genç yönetmenler kategorisine 8 Deprem temalı kısa film, yaş sınırı olmayan kategorilerde 18 Animasyon, 32 Belgesel, 71 Kurmaca, 5 Deneysel ve 1 Müzik Videosu bulunuyor. Festivale İzmit’i anlatan 2 görsel film ile katılan Filmadamlar TV ve Tafokare yapım, İlker Keleş’in yönettiği Suat Taylan’ın görüntü yönetmeni olduğu Kırmızı Otomobil adlı kısa film ile finale kalmayı başarmıştı. Onlarca film arasından seçilen Kırmızı Otomobil 15 Ağustos tarihinde 17.00 ile 18.00 saatleri arasında 41 Burda AVM’de gösterimde olacak.

Ödül töreni cephanelik’te
17 Ağustos deprem anma ve fedakarlık müzesinde saat 19:00 başlayacak ödül törenine devlet protokolü’nun dışında seçkin konuklar ve kısa film severler katılacak.

KELEŞ VE TAYLAN- İlker Keleş’in yönettiği Suat Taylan’ın görüntü yönetmeni olduğu Kırmızı Otomobil 15 Ağustos tarihinde 17.00 ile 18.00 saatleri arasında 41 Burda AVM’de gösterimde olacak.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet