YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İLK DEFA OY KULLANACAK GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTULAR

27.05.2018 Pazar - 0:48

Enes Akbal Optik

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İzmit İlçe Örgütü, bu seçimde ilk defa oy kullanacak gençlerle iftar da buluştu.

YOĞUN KATILIM

CHP Gençlik Kolları İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan ve ilçe yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına bu seçimde ilk defa oy kullanacak gençlerin yanı sıra, İl Yöneticisi Emre Gümüş de katıldı. Fidan Kebap’da gerçekleşen iftar programına gençlerin katılımı yoğun oldu.

GENÇLERİN İKTİDARA GÜVENİ KALMADI

İftar programının ardından kısa bir konuşma yapan Gençlik Kolları İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan, “ Bu seçimde ilk defa oy verecek genç kardeşlerimiz ile birlikte iftar programımızda buluştuk. Genç kardeşlerimizin 16 Yıllık iktidara güveni kalmamıştır. Ak Part’nin kayırmacı, hak yiyen anlayışı; milyonlarca gencimizin emeğini hiç etmiş, üniversite sınavlarında şaibe dolu skandallara imza atmıştır. Şimdi bu gençlerden hangi yüzle nasıl oy isteyecekler” dedi.

CHP İKTİDARINDA GENÇLER HAKSIZLIKLARLA BAŞ BAŞA BIRAKILMAYACAK

Biz gençlerimizin emeğinin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz diyen Günan, “CHP iktidarında gençlerimiz bu tür haksızlıklarla baş başa bırakılmayacaktır. CHP Türk gençliğine sahip çıkacak, onun en iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe umutla bakması için projelerini hayata geçirecektir. Zaten gelen tepkiler de gençliğin CHP’nin yanında olduğunu gösteriyor. İlk defa oy kullanacak birçok genç oyunu CHP’ye vereceğini söylüyor. Biz gençler; Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin Türkiye’nin Aydınlık yüzü olduğuna inanıyor ve destek veriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet