YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İNSANİ DEĞERLERİMİZİ KAYBETMEMELİYİZ

08.10.2018 Pazartesi - 12:17

Enes Akbal Optik

Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla İlçe Müftülüğü’nde düzenlenen konferansa katılan Başkan İsmail Baran, “Din görevlilerinin dini, manevi, ahlaki konularda toplumu aydınlatmak gibi önemli sorumlulukları vardır” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla İlçe Müftülüğü’nde düzenlenen konferansa katıldı. Kısa bir konuşma yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Din görevlilerinin dini, manevi, ahlaki konularda toplumu aydınlatmak gibi önemli sorumlulukları vardır. Din görevlilerimizin konuları kaynağından çok iyi bir şekilde öğrenmesi, özümsemesi ve önce kendisinin örnek olacak mahiyette uygulaması sonra da çevresine tatbik ettirmesi gerekir” diye konuştu.

MERKEZDE İNSAN VAR

“Teknolojideki hızlı gelişmelere rağmen dünyanın merkezinde insan olduğunu ve insani değerlerin hiçbir şekilde kaybedilmemesi gerektiğini sürekli vurgulanmalı” diyen Başkan İsmail Baran, “Bizi bir arada tutan değerlerin asla erozyona uğramaması gerektiğinin altını her zaman çizmemiz gerekir” dedi. Başkan İsmail Baran’ın konuşması sonrasında İlçe Müftüsü Sabri Bağcı ve konuşmacılar kürsüye gelerek konuşma gerçekleştirdi.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet