YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İŞİN RUHU BOZULDU

20.01.2018 Cumartesi - 16:08

Enes Akbal Optik

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazeteciler ile bir araya geldi. MİA projesiyle ilgili olarak Çelik, “Uygulanabilir bir proje olarak görmüyoruz. 2019’da yeniden planlamak zorundayız” dedi.

SP İl Başkanı Nurettin Çelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentimizde çalışan gazeteciler ile bir araya geldi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti binasında düzenlenen kahvaltıya İl Başkanı Nurettin Çelik, İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve gazeteciler katılım gösterdi.

‘GÜÇLENECEKSİNİZ’

Kahvaltı sonrasıı açıklamalarda bulunun SP İl Başkanı Nurettin Çelik, “Bizler sizler ile bir araya gelmek memnun ve mutlu etti. Kocaeli gazetecilerimizin güçlü olmasını arzu ediyoruz. Şehrin bütün kötü ve iyi haberleri ilk size geldi. Kurumlarımızı da siyaset üstü düşünerek hareket etmemiz gerekir. Önümüzdeki süreçte bu yapının daha da güçlü halde çalışmalarına devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.


‘SIKINTILAR YAŞANDI’

MİA projesi ile ilgili açıklama yapan Çelik, “Uygulanabilir bir proje olarak görmüyoruz. İşin ruhu bozuldu. 2019 da yeniden planlamak zorundayız. Güzel bir projedir. Ancak şuana kadar gelişim sürecinde sıkıntılar yaşanmıştır” diye belirtti.

‘SP ÖNCELİĞİNDE BAŞLADI’

İl Başkanları toplantısıyla ilgili partiden eleştiri aldığını söyleyen Çelik, “Biz kendi yapımızı kendimiz oluşturmak zorundayız. Saadet partisi önceliğinde başladı. Tabi CHP Cengiz abinin kendi tabanı içerisinde olmak istemediğini ifade etti. Ama bu masayı zedeleyecek bir hareket yapmamız lazım. Bazı arkadaşlarımız bize de eleştiriler sunuyor. Ancak faydası olan bir çalışmaya katkı sağlamak lazım” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet