YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İSTANBUL VE ANTALYA MİLLETVEKİLLERİNDEN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

22.09.2018 Cumartesi - 14:15

Enes Akbal Optik

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ile Bölge Sorumlusu Antalya Milletvekili Mustafa Köse AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek yerel seçim stratejileri hakkında değerlendirmelerde bulundu

 

Yerel seçimlere 6 ay kala AK Parti seçim çalışmalarına başladı. Bu doğrultuda Kocaeli Teşkilatı bugün il binasında, teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ve Bölge Sorumlusu Antalya Milletvekili Mustafa Köse’yi ağırladı.

İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette il yönetim üyelerinin yanı sıra; AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Cemil Yaman ve İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan da katıldı. Kandemir ile Köse öncelikle İl Yönetim Üyeleriyle bir araya geldi. Bu toplantının ardından ise ilçe başkanlarıyla bir toplantı yapıldı. Toplantı öncesinde açıklama yapan Başkan Kandemir, “İstişare ve sohbet etmek için bir araya geldik. Bütün büyükşehirlerimizi dolaşıyoruz. Onların kanaatlerini alıyoruz. Bu döneme mahsus bir şey değil, her zaman yaptığımız teşkilat ziyaretlerimizden birisi” dedi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet