YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞECEK

04.10.2018 Perşembe - 10:54

Enes Akbal Optik

İYİ Parti İl Başkanlığına atanan ve geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu listesini hazırlayan Şanbaz Yıldız bugün Emex Otel’de, yönetimini tanıttı. Yıldız toplantıda yaptığı açıklamada İlçe Başkanlarının Ekim ayı sonuna kadar değişeceğini belirtti.

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Daha önceden siyasetin içerisinde olan ve yeni katılan genç kardeşlerimizle Kocaeli’yi farklı bir dille, uzlaşmacı bir dille bütün vatandaşlarımıza hitap edecek bir yönetim oluşturduk. Ne mutlu ki bu arkadaşlarımla yol yürüyeceğim. Yerel seçimlerin zor olduğunu biliyorum ama sizinle başarılı olacağıma inancım sonsuz” dedi

EKİM SONUNA KADAR İLÇELER DEĞİŞECEK

Yıldız açıklamasını, “Kocaeli bizim kentimiz. Kentin her yerini iyi bilirim. Girmediğim sokak, dolaşmadığım alan kalmamıştır. İşte o yüzden iddialıyım. Hakikaten güçlü ve dinamik kadro kurduk. Ekibime güveniyorum. Bu ekiple başarıya ulaşacağıma inancım sonsuzdur. Kavgacı değil, kucaklayıcı olacağız. Sadece eleştiren değil, gördüğünü alkışlayan olacağız. Benci değil, bizci bir tavrımız olacak. Değişim ve dönüşüm ilçelerimizde de olacak. Ekim ayının sonuna kadar tüm değişim veya güçlendirmemizi yaparak işe koyacağız” şeklinde sonlandırdı.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet