YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İYİ PARTİ’DE SULAR DURULMUYOR

16.04.2018 Pazartesi - 14:39

Enes Akbal Optik

Kurulduğu günden itibaren hem kamuoyunda hem de basın camiası tarafından yakından takip edilen İYİ Parti’de hala bir çok sorun devam ediyor

 

Özellikle bazı ilçe teşkilatlarında anlaşmazlıklar ve uyumsuzluklar baş göstermeye başladı. Bu ilçe teşkilatlarından biri de İYİ Parti Derince ilçe teşkilatı. Başkanlığını Esra Tolu’nun yaptığı İYİ Parti Derince İlçe teşkilatıyla ilgili neredeyse hemen her gün bir sorun baş gösteriyor. Özellikle ilçe yöneticilerinin mevcut başkan Esra Tolu’dan şikayetçi olduğu öğrenilirken, zaman zaman birçok yöneticinin bir araya gelerek İYİ Parti İlçe Başkanı Esra Tolu’yla ilgili toplantılar düzenlediği öğrenildi.

 

İl yönetimine 22 dilekçe verilmişti

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Derince İlçe Teşkilatı yöneticilerinden 22 kişi İlçe Başkanı Esra Tolu hakkında il teşkilatına şikayetlerini belirten dilekçelerini vermişlerdi. İYİ Parti Derince İlçe Teşkilatı yöneticileri İl Başkanlığına dilekçe vererek ilçe başkanlarının görevden alınmasını talep etmişler ve İYİ Parti İl Başkanı Dr. Serdar Kaman’dan Esra Tolu’nun görevden alınmasını istemişlerdi.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet