YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l İZMİT’Lİ GENÇLER DURMUYOR

23.11.2017 Perşembe - 19:52

Enes Akbal Optik

İzmit’in sevilen ve aktif bir ismi olan Samet Şengöz’ün önderliğinde kurulan ve geçtiğimiz günlerde yönetim kurulunu açıklayarak sivil toplum ve kentlilik bilinci adına hız kesmeden faaliyetlerine devam eden Genç İzmitliler Platformu son olarak da İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

Ziyarette platform hakkında  Başkan Doğan’a bilgi veren Genç İzmitliler Platformu Başkanı Samet Şengöz,“ Biz İzmit’e aşık gençleriz. İzmit ve İzmit’in nezdinde bütün Kocaeli için yola çıktık. Amacımız yaşadığımız şehre bizden bir şeyler katabilmek. Platformumuz geçtiğimiz günlerde 41+41 kişilik yönetim kurulunu da açıklayarak kamuoyuna tanıttı. Bu platformda yer alan ve bizi destekleyen tüm arkadaşlarımız İzmit paydasında bir arada. Her siyasi görüşten arkadaşımızla beraberiz. Çünkü biz görüşlerimiz ne olursa olsun ortak amacımız olan İzmit’in daha iyiye ve daha güzele ulaşması için mücadele edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

BEN DE İZMİT AŞIĞIYIM

Genç İzmitliler Platformunun kuruluşundan ve ziyaretinden memnuniyetini dile getiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “ Bende sizler gibi İzmit aşığıyım. Ve İzmit’e hizmet etmek adına uzun zamandır belediye başkanlığı görevindeyim. Bu kadar güzel bir mozaiğin oluşması ve bu gün hız kesmeden faaliyetlerine başlaması çok güzel bir şey. Sivil toplum hayatı ne kadar canlı olursa, güzel hedeflere ulaşmak, birlik, beraberlik ve bir çok benzer konu da beraberinde gelecektir. Beraber ve ele ele olacağız. Güzel yarınlar için birlikte çalışacağız” İfadelerini kullandı.  

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet