YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KAHRAMAN TEK TEK “15 TEMMUZ O ANDAN NOTLAR” KİTABINI DAĞITIYOR

13.02.2018 Salı - 11:04

Enes Akbal Optik

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri Gazetemiz imtiyaz sahibi Mesut Şahin’i ziyaret ederek “15 Temmuz O Andan Notlar” Kitabını hediye etti.

15 Temmuz hain darbe girişimini unutturmamak adına vatandaşın kaleminden düşen notları kitap haline getirip, ‘O Andan Notlar’ başlığında toplayan AK gençler bir kere daha Kocaeli gençliğinin farkını ortaya koydu. Uzun soluklu bir çalışmayla kitap haline gelen notları, sahiplerine tek tek teslim eden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi o karanlık geceyi unutturmayacağız” dedi. Başkan Kahraman’a ziyaretinde, yönetim kurul üyeleri Abdurrahman Yücel, Ahmet Yazıcı, Aykut Keskin, Bedirhan Kıyga, Doğan Önal,Elif Özkan,Halil İbrahim Arslan, Melike Çağman, Okan Karataş, Onur Gündoğdu, Serra Demirtaş, Veysel Bayram, Yuşa Erten eşlik etti.

 

HER VATANDAŞA ULAŞTIRILACAK

Kahraman yaptığı açıklamada, “Kocaelililerin yaşadıklarını anlatan notları kitap haline getirdik.15 Temmuz sürecinde, Milli irade meydanında nöbet tutan vatandaşlarımızın duygularını arkadaşlarımız ile kurmuş olduğumuz stantlarda kısa kısa notlar halinde yazmalarını sağladık. İletişim bilgilerini yazan tüm vatandaşlarımızın bu notlarını kitap haline getirdik. Bu kitabı tek tek vatandaşlarımıza ulaştıracağız. ” dedi

 

‘YORGUNLUK BİZLERE YABANCI’

Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen kongrelerinin ardından durmadan yorulmadan yoluna devam eden Başkan Kahraman, gazetemize yapmış olduğu ziyarette teşkilat çalışmaları hakkında da kısa değerlendirmelerde bulundu. Başkan Kahraman, “Kongremizi büyük bir coşkuyla yaptık. Cumhurbaşkanımız Genel başkanımız Reis’imiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bu önemli süreçte en iyi şekilde karşıladık. Enerjimizi ve heyecanımızı çok iyi bir şekilde kendisine yansıttık. Kocaeli gençliği, Cumhurbaşkanımızın gözünde bir başka. Çok emek harcadık günlerce uykusuz kaldık ama samimiyetimiz heyecanımız bizleri diri tuttu. Yapmış olduğumuz hazırlıklar ve vermiş olduğumuz emekler halkımızın yoğun ilgisi Cumhurbaşkanımızın Kocaali’den memnun ayrılmasına vesile oldu bu bize yeter” ifadelerini kullandı.

 

“BİZ SAHADA KAYNAŞIYORUZ”

Açıklamalarının devamında Başkan Kahraman, “Kongre süreci artık geride kaldı. Biz her programın hemen ertesi günü yeni yapılacak programları konuşmaya başlarız. Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla ana kadememizin kongresini yapacağız. Kurucu gençlik kolları başkanımız ağabeyimiz Şemsettin Ceyhan başkanımızın tek aday olarak gireceği bu kongreye aynı heyecan ile hazırlanıyoruz. Biz bu sayede yorulmadan dinç kalabiliyoruz. Kocaeli gençliği her zaman seçime hazır, yeni yönetimimiz sahada çalışırken kaynaşma fırsatı buluyor ve bu daha samimi oluyor” diye konuştu.  Gece gündüz demeden çalıştıklarının altını çizen Kahraman 2019 seçimlerine şimdiden hazır olduklarını söyledi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet