YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KANDIRA BÜYÜK ETKİNLİKLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

23.07.2018 Pazartesi - 11:43

Enes Akbal Optik

Kandıra hafta sonunda büyük etkinliklere ev sahipliği yaptı. Kandıra Seyrek’te yapılan Motofest Festivali binlerce motorsiklet  severini  bir araya getirdi.

Kandıra sahillerinde yapılan etkinlik programlarına bir yenisi daha eklendi. Yeşilin ve mavinin merkezi olan Kandıra, hafta sonunda binlerce motorsiklet sevdalısını bir araya getirdi.

“Başkan Ünal Köken, Motofesti Ziyaret Etti”

Festival alanını ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Türkiye’nin dört bir yanından ilçemize gelen motor severleri ağırladık. Kandıra’mızın tanınmasına büyük olanak sağlayan, turizm açısından zenginlik katan etkinlikleri destekliyoruz dedi.

“Kandıra’nın Eşsiz Doğasında Büyük Festival”

Harika koyları, plajları ve kumsalları olan Kandıra, Seyrek’te düzenlenen Motofest Festivalinde standlar, etkinlikler ve konserler yapıldı. Kandıra Belediyesinin de destek verdiği festivale katılan binlerce motosiklet sever, Kandıra’nın doğasına ve sahillerine hayran kaldı. Bu tür etkinliklerin ilçe turizmine katkı sağladığını belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra’nın tanıtılmasına büyük önem verdiklerini belirtti.

Festival boyunca gündüzleri yarışmalar, turnuvalar, geziler, eğlenceli aktiviteler ve motosiklet  gösterilerinin yapıldığı Motofest Festivali, yurt içi ve yurt dışından festival alanına gelmeye başlayan çok sayıda motosiklet tutkununu misafir etti.

 

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet