YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “KANDIRA’DA HİZMET TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR”

08.10.2018 Pazartesi - 10:44

Enes Akbal Optik

Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet ulaştıran, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Kandıra Belediyesi hizmetlerini sürdürüyor.

İlçenin tüm kesimine ulaşan ve hızla çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hacılar Zurnacılar mahallesinde asfalt yama, Tarakçıkışla mahallesinde asfalt serim, Sarıcaahmetler Seyitaliler Sarıcaali mahallelerinde bağlantı yolu iyileştirme çalışmalarını tamamlıyor.

 KANDIRA’DA HİZMETİN ULAŞMADIĞI MAHALLE KALMAYACAK

Ziyaret programları boyunca vatandaşları önemseyen onları can kulağıyla dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ekipleriyle  birlikte belirlediği hizmet programları dahilinde her mahalleye yol yapımı, yol iyileştirme ve parke çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin başımızın üzerinde yeri var diyen Başkan Ünal Köken, Kandıra’mızın gelişimine katkı sağlayacak proje ve çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

YOLLAR ONARILIYOR

Yıpranan ve bozulan asfalt zeminler için de yama, bakım ve onarım çalışmalarına ekipler halinde devam eden Kandıra Belediyesi ekipleri,  önceden tespit edilen sokaklarda asfalt yama çalışmaları gerçekleştirdi.

Yıpranan yerlerde yama çalışmasının yanı sıra bazı sokaklarda yayaların güvenliği, araçların kontrollü geçişi için çalışan ekipler, ilçedeki asfalt yama seferberliğinin süreceğini ifade etti.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet