YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KANDIRA’DA SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

26.02.2018 Pazartesi - 23:17

Enes Akbal Optik

Sağlıklı yaşam yürüyüşleri devam ediyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in her hafta düzenli olarak yaptığı yürüyüş programlarına çok sayıda vatandaş ve öğrenciler de katılıyor.

Yürüyüşü günlük yaşamın bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaz aylarından bu yana başlattığı sağlıklı yaşam yürüyüşlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Ekibinin de eşlik ettiği yürüyüşlerde Başkan Köken’i hemşehrileri de yalnız bırakmıyor. Her hafta sonuna Kaymakam Mehmet Sarıcan ilçe stadında başlayan Başkan Ünal Köken, kalp sağlığı için yürüyüşün vazgeçilmez bir seçenek olduğunu vurguladı. Sporun düzenli yapıldığı takdirde kalp sağlığı açısından yararlı etkileri olduğu anlatan Başkan Köken, kilo kaybını sağlaması, kan basıncı kontrolünü kolaylaştırması, diyabette kan şekeri kontrolünü iyileştirmesi açısından sporu sosyal hayatımızın en önemli yanı haline getirmeliyiz dedi.

Kandıra Sağlık Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin de katıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşünün sonunda öğrencilerin ilçeye dair beklentilerini dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra için proje ve çalışmalarının artarak süreceğini ifade etti.

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet