YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “KANDIRA’DA YOLLAR YAZA HAZIRLANIYOR”

25.05.2018 Cuma - 12:04

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediyesi yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilçe genelindeki yol yapım ve tamir çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Genişleyen hizmet alanı ile ilçenin dört bir yanında çalışmalara devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Genel Müdürlüğü ekipleri Kandıra’nın mahallelerindeki çalışmalarını sürdürüyor.  Açılan yeni yol hatları, tamamlanan alt yapı faaliyetleri ile birlikte vatandaşların hizmetine sunulan yollar, mağduriyetleri çözüme kavuşturuyor.

Akdurak mahallesinde parke ve kaldırım çalışmaları başlatıldı. Kilitli parke taşı kullanan ekipler, diğer mahallelerdeki çalışmaların da  yoğun bir tempoda devam ettiğine vurgu yaptı.

Mahallelerde gerçekleştirilen yol onarım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi veren  Başkan Ünal Köken,  yaz  sezonunun gelmesi ile birlikte yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına bir çok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin  Akdurak mahallesindeki parke yol yapımını kısa sürede tamamlayacağız. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir.” dedi. 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in titiz çalışmaları sonucunda bozuk olan ve ulaşıma elverişli olmayan cadde ve sokaklarımızda yol genişletme, duvar ve kilitli parke döşeme çalışmaları yapılıyor. Mahallelerimizde yapılan yenileme ve düzenleme çalışmalarında memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, çalışmalar konusunda Başkan Köken’e teşekkürlerini iletti.

Akdurak mahallemiz dışında da birçok yerde yenileme ve düzenleme çalışmalarından memnunuz diyen vatandaşlar, çalışmalar konusunda Başkan Ünal Köken’e teşekkürlerini iletti.

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet