YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KANKO KARTEPE’DE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

23.05.2018 Çarşamba - 14:47

Enes Akbal Optik

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı. Kartepe İstasyon Mahallesinde esnafı gezen Kanko, halktan oldukça güzel tepkiler aldı.

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, İlçe Yöneticileri ve Kartepe İlçe Kadın Kolları bugün Kartepe İstasyon Mahallesinde çalışma yaptı. Vatandaşın oldukça güzel tepkiler verdiği Kanko, İstasyon Mahallesinde esnafı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Her kesimin sorunlarını çözmek için bu yola çıktık dedi.

ARTIK TAMAM DİYELİM

Biz sizlere tercih sormuyoruz ama sizler bizi tercih edin diyen CHP’nin Milletvekili adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, “İşimizi bırakıp sokaktayız. Sizler için çalışıyoruz. 25 Haziran sabahına daha huzurlu, daha ekonomisi düzgün, daha refah içinde, daha adaletli uyanmak için çalışıyoruz. Sözlerimizin hepsi ülkemizin iyi olması için. Daha yaşanabilir bir Türkiye için desteğinize ihtiyacımız var. Artık tamam diyelim “ dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet