YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KARABAŞ MAHALLESİNDE AYAZ’A YOĞUN İLGİ

20.01.2018 Cumartesi - 8:38

Enes Akbal Optik

Karabaş Mahalle sakinleriyle bir araya gelen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Ayaz ve ekibi son olarak Karabaş Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. İstiklal Simit Kafe’de gerçekleştirilen programa İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Samimi bir atmosferde gerçekleştirilen programda, Başkan Ayaz, teşkilat çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu ve vatandaşların sorularını yanıtladı.

ÜLKEMİZ GİDEREK GÜÇLENİYOR

Burada yaptığı konuşmasında ülke gündemine de değinen İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bir zamanların IMF kapısı önünde borç bekleyen Türkiyesi artık geride kalmıştır, bu yok. Türk ekonomisi sağlam temellere dayanıyor. Çok daha kararlı bir şekilde yürüyerek, bu yakaladığımız büyümeyi asla geriye düşürmeden kararlılıkla devam ettiriyoruz. Bu konuda inancımız tamdır. Büyükşehir Belediyemiz, İzmit Belediyemiz, Milletvekillerimiz, Bakanımız ve teşkilatlarımızla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet