YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KARTEPE BELEDİYESPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMI LİGE HAZIR

02.10.2018 Salı - 11:29

Enes Akbal Optik

İlimizi 2.Lig’de temsil eden Kartepe Belediyespor erkek voleybol takımı, Sakarya Akyazı’da katıldığı turnuvada göstermiş olduğu performansla dikkatleri üzerine çekti.

 

 

 

ŞAMPİYON KARTEPE BELEDİYESPOR

15 Temmuz şehitleri anısına Sakarya ‘nın Akyazı ilçesinde düzenlenen turnuvanın şampiyonu Kartepe Belediyespor oldu. Kağıtspor, Akyazı Belediyespor, Düzce Çilimlispor ve Odunpazarıspor’ın katıldığı turnuvada oynadığı tüm maçları kazanarak şampiyon olan Kartepe Belediyespor lig öncesi umut verdi.

 

KARTEPELİLER HAYDİ MAÇA!

Turnuva sonrası konuşan Antrenör Gürhan Öztürk; “Turnuva çok verimli geçti. Gördüğümüz eksiklikleri gidermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca 7 Ekim 2018 Pazar günü saat:14.00’te Kartepe Hergeleci İbrahim Kapalı Spor Salonu’nda ilk maçımıza çıkacağız. Tüm halkımızı bizi desteklemeleri için maçımızı izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR

Antrenör Gürhan Öztürk, yürüttükleri çalışmalarda her zaman desteklerini hissettiği spor ve sporcu dostu Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e sağladığı tüm imkanların yanı sıra, manevi desteği, moral, motivasyon ve inancı için sonsuz teşekkürlerini sundu.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet