YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KARTEPE SUADİYE’DE MEYDAN DÜZENLEMESİ YAPILACAK

16.02.2018 Cuma - 19:43

Enes Akbal Optik

Şehirleşmenin, kentleşmenin en önemli ihtiyaçlarından biri meydanlardır. Yaşayan halkla bütünleşen, ruhu ve enerjisi olan meydanlar kentin marka değerini yükseltir. Kartepe Belediyesi yeniden inşa ettiği Kartepe İlçesi’nde kent estetiği ve kentleşmenin olmazsa olmazı dinamiklerine çok özen veriyor. Yeniden yapılandırmayı ve şehir planlamasını da buna uygun olarak yapıyor.      

 

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Suadiye Mahallesi Meydan Düzenlemesi yapım işi ihalesi açtı. İhale 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 11.00’de yapılacak. Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Etüt Proje Müdürlüğü’nce talep edilen “Suadiye Mahallesi Meydan Düzenlemesi Yapım İşi”  23 Şubat /2018 Cuma günü saat 11:00’da açık ihale usulü yapılacak.

 

Kartepe Belediyesi toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı idarenin adresinde görülebilir ve 200 TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad. No.12 Kat.4 Kartepe/Kocaeli adresinden temin edilebilir.

 

İhaleye ilişkin Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan 2018/38815 sayılı ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Yapılacak ihale, belediyenin www.kartepe.bel.tr internet adresi ve www.facebook.com/kartepebelediye sosyal medya adresi üzerinden canlı yayınlanacaktır.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet