YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KARTEPE’DE ÇOCUK OLMAK AYRICALIK

12.09.2017 Salı - 8:06

Enes Akbal Optik

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile dezavantajlı grupların tümünde çalışmalarını en etkili yürüten Kartepe Belediyesi; çocuk, genç, kadın, yaşlı, engelli ayrımı yapmaksızın gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinlikler ile vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

 

Göreve geldiği ilk günden itibaren sosyal belediyecilik anlayışı üzerinde duran Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hemşehrilerinin özel günlerinde de yanında olarak gönülleri fethediyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklara ayrı bir hassasiyet ve önem gösteren Başkan Üzülmez, çocukların daha donanımlı, mutlu ve iyi yetişmiş bireyler olması için sınırsız imkan sağlarken, Kartepeli çocukların doğum günlerinde gönderdiği tebrik kartları ile manevi desteğini sürdürüyor.

 

KALBİNE DOKUNABİLMEK

Doğum Günün Kutlu Olsun Kartepe’nin Özel Çocuğu projesi hakkında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Hatırlamayı değer vermeyi, sevgiyi, saygıyı, vefayı hissettiğimiz ve hissettirebildiğimiz özel günlerden biri de doğum günlerimizdir. Yaşama sevincini paylaşırız sevdiklerimizle ve rabbimize şükrederiz. Sevgimizi göstermek için vesile günlerdir. Çocuklarımızda sevgiyle beslenen, büyüyen, gelişen en değerli, hayatımızın en anlamlı varlıkları. Onları sevindirebilmek, gülümsetebilmek, kalbine dokunabilmek çok önemli. Bunun için hepsine teker teker yetişebilme imkanı olmadığı için doğum günlerini mektup ile kutlamaya başladık. İyi ki varsınız Kartepe’nin değerleri” ifadelerini kullandı.    

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet