YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KARTEPE´NİN YENİ HİZMET BİNASI BİTİYOR

30.10.2017 Pazartesi - 15:44

Enes Akbal Optik

2016 Ağustos ayında temeli atılarak yapımına hızla başlanılan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası inşaatında sona gelindi. Bulduğu her fırsatta yeni hizmet binasını inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe halkına yakışır güzellikte bir hizmet binası inşa ediyoruz.

 

 

Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binası inşaatı bitmek noktasına geldi. Yeni hizmet binası bittiğinde 3 blok toplam 11 bin 324 metrekarelik alanda ilçe halkına son teknoloji ile hizmet verecek. Kartepe’ye daha iyi hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için önemli projeler arasında yer alan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilecek Kartepe Kent Merkezi Projesi’nde de çalışmalar başladı. Kartepe Belediyesi hizmet binası 2018 yılının ilk çeyreğinde hizmete geçmesi planlanıyor.

 

ÜZÜLMEZ İNCELEDİ

Yoğun programından bulduğu her fırsatta yeni hizmet binasında ki çalışmaları inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ekiplerden bilgi alıyor. Son teknoloji ile hizmet verecek olan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasının tabanı 2 bin 205 metre kare, toplamda 11 bin 324 metre kare olacak. Toplamda 104 odanın yer aldığı binada bodrum + 4 kat olarak hizmet verecek. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Kapalı otopark, yemekhane, meclis grup odaları, 150 kişilik meclis salonu, iki adet ibadethane de bulunacak.

 

DİZAYN EDİYORUZ

Sık sık inşaat alanında incelemelerde bulunan ve en ince detaylar ile ilgilenen Başkan Üzülmez açıklamasında “Kartepemiz sürekli değişen ve gelişen bir dönüşüm içerisinde. Bu değişime ayak uydurmak için hizmet binamızı da gelişen teknolojinin fonksiyonelliği ile dizayn ediyoruz. Amacımız hemşehrilerimize en hızlı, doğru ve verimli hizmet üretebilmektir. Yeni hizmet binası Kartepemize ayrı bir değer katacaktır. En kısa zamanda yeni hizmet binasına geçerek, artan bir tempo ile Kartepe’ye layık, özlem duyulan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet