YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l KARTEPE’NİN YOLLARI BAKIMDA

09.10.2017 Pazartesi - 8:56

Kartepe Belediyesi ekipleri çeşitli nedenlerle bozulmaların yaşandığı parke ve asfalt yollarda onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, cadde ve sokaklarda devam ettirdiği üst yapı düzenlemeleri ile yolları araç ve yaya güvenliğine uygun hale getiriyor. Kartepe yollarını şık bir görünüme kavuşturmak için, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve geldiği günden bu yana sokakları tek tek elden geçiren ekipler, günde ortalama 350 metrekare parke taşı döşüyor.

 

GÜNLÜK ORTALAMA 350 METRE KARE

Planlanan iş programı çerçevesinde, vatandaşların da taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmaları mahalle bazlı gerçekleştiren ekipler Ertuğrul Gazi ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi yollarında parke tamiratı yaptı. Kartepe halkının yollarını bakıma alan belediye ekipleri çalışmalarını belirlenen iş programı çerçevesinde üst yapı düzenlemelerini ilçe genelinde aralıksız devam ettiriyor. Günden güne gelişen ve değişen Kartepe’de yollarda ki iyileştirme ve düzenli bakımları ile mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan memnun. 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik