YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KATIRCIOĞLU, ÇOCUĞUN VE AİLENİN YANINDAYIZ

20.02.2018 Salı - 12:51

Enes Akbal Optik

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Adana’da yaşanan olaya ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

 

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Adana’da yaşanan olaya ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Failin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini belirten Katırcıoğlu, Devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarının çocuğun ve ailesinin yanında olduğunu ifade etti.

Katırcıoğlu’nun açıklaması şöyle:

11.02.2018 tarihinde Adana’da yaşanan ve toplum vicdanını yaralayan menfur hadise hepimizi derinden sarsmıştır. Toplumda infiale yol açan olayın faili, yakalanarak cezaevine konulmuştur. Failin, mümkün olan en ağır şekilde cezalandırılması noktasında adli sürecin takipçisi olacağımızı belirtmek isterim.

 

Olayın öğrenilmesinden itibaren devletimizin tüm kurum ve kuruluşları tarafından gerekli işlemler süratle yapılmıştır.

 

Çocuğumuz ve ailesi, bu korkunç olayın akabinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın uzman psikologları tarafından sürekli desteklenmektedir.

 

Devletimiz, tüm imkânlarıyla ailemizin yanında olmaya devam edecektir.

 

Böyle menfur hadiselerin tekrar yaşanmaması noktasında toplumun tüm kesimleri dayanışma sergilemeli, bu menfur olayı en güçlü şekilde kınamalıdır.

KEFEK, toplumsal meselelere karşı olan duyarlılığıyla olayı yakından takip etmektedir.

 

Böylesi hadiselerin tekrar yaşanmaması adına KEFEK olarak üzerimize düşeni yapacağımızı, gerekli adımları atacağımızı belirtmek isterim.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet