YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KENDİSİ KABUL ETTİ VE ROZETİ TAKTIM

06.10.2018 Cumartesi - 15:33

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in Bollu Mahalle Muhtarı Hüseyin Seyrek’e AK Parti rozeti taktı. Olayla ilgili Gazetemize açıklamalarda bulunan Köken “Bizim görevimiz tabi ki insanları partimize davet etmek. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun muhtarlar bizim canımız” ifadelerini kullandı.

 

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, CHP’li Muhtara AK Parti rozeti taktı ve sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafta “Elhamdülillah AK davamız büyüyor. AK Davamıza katılan Bollu Mahalle Muhtarı Hüseyin Seyrek’i #AKPARTİ saflarına katarak, hemşerilerimiz huzurunda parti rozetimizi taktık” açıklamasını yaptı.

 

BOŞLUĞUMA DENK GELDİ

Bollu Mahalle Muhtarı Hüseyin Seyrek sosyal medya hesabından olayla ilgili olarak boşluğuna denk gelip rozetin takılmasına müsaade ettiğini belirten bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı : “Arkadaşlarımızın bilgisine; Dün Kandıra Belediye Başkanımızı köyümüze davet ettim. Köyüme vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine ve çalışma ekibine teşekkür ettim. Bu esnada kendileri bana rozet takdim etmişlerdir. Benim de boşluğuma denk gelmiştir. Benim çizgim bellidir, partim bellidir. Benim parti değiştirmem söz konusu olamaz. Bütün dostlarımın bilgisine sunarım. Sevgi ve saygılarımla…”

 

GÖREVİMİZ GEREĞİ PARTİMİZE DAVET ETTİK

Yaşanan olayla ilgili Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e ulaşıp bir de ondan durumu anlatmasını istedik. Köken “Bizi Bollu Mahallesine davet ettiler. Ziyaret sırasında “Muhtarım bu kadar hizmet yapıyorsun, sana rozet takalım” dedim. Kendisi de kabul etti ve rozeti taktım. Bizim görevimiz sevdiğimiz değer verdiğimiz insanların safımızda mücadele etmesi. Biz de görevimiz gereği muhtarımızı partimize davet edip rozet takmak istedik. Bundan sonraki karar onun vereceği bir karar. Muhtarlarımızın siyasi görüşleri ne olursa olsun biz onları seviyoruz ” ifadelerini kullandı.

MUHTARLAR BİZİM CANIMIZ

“Sonradan çıkan haberler hakkında çok da yorum yapmam doğru olmaz” diyen Köken “Belki partilerden birilerinin yoğun telefon trafiğine maruz kalmış olabilir kendisi. Biz bu durumu daha önce de Saadet Partisi eski Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan ile de yaşamıştık. Bizim görevimiz tabi ki insanları partimize davet etmek. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun muhtarlar bizim canımız” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet