YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KERPE MİÇO KOYU KADINLAR PLAJINA İLGİ BÜYÜK

08.08.2018 Çarşamba - 11:01

Enes Akbal Optik

Kerpe’nin saklı cenneti Miço Koyundaki kadınlar plajı üçüncü yılında da büyük ilgi görüyor. Kandıra Belediyesinin girişimleri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle yapılan çalışmalar sonucu hizmete açılan Kerpe Miço Koyu kadınlar plajı, binlerce misafirini ağırlıyor.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in başarılı girişimleri sonucu Kandıra’ya kazandırılan Kerpe Miço Koyu, hizmete açılışının üçüncü yılında da kadınların beğenisini kazandı. Yeşilin ve mavinin ortasında bulunan Kerpe Miço Koyu, suyunun berrak ve temiz oluşu, plajının güvenliği, piknik  ve dinlenme alanlarına sahip oluşu gibi bir çok özelliğiyle göze çarpıyor.

Kadınlar plajı Miço Koyunda rahatça denize girmek ve imkanlardan faydalanmak adına tüm çalışmalar yapıldı. Kadınların gönül rahatlığıyla denizin ve kumsalın keyfini sürdüğü , tüm güvenlik koşullarının  sağlandığı Miço Koyundaki çocuk oyun alanları annelere rahatlık sağlıyor. Denizin keyfini çıkaran anneler, çocuklarını da oyun parklarına götürüyor.

Kandıra’nın en iyi koyları arasında yerini alan Miço Koyundaki çalışmaların her geçen yıl bir öncekine oranla artarak sürdüğünü vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, kadınlara özel olan ve rahat bir şekilde kullanacakları bu plajın, ilçedeki önemli bir talebi karşıladığını ifade etti. Hayatın her alanına hizmet üreterek vatandaşlarımızın yaşantılarını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Başkan Köken, Kerpe Miço Koyunun bu yaz da büyük beğeni topladığını ve ilçeye gelen misafirleri Kerpe Miço Koyuna beklediklerini belirtti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet