YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KESK ŞUBELER PLATFORMU’NDAN CHP’YE DAVET

15.09.2017 Cuma - 16:19

Enes Akbal Optik

SES Şube Başkanı Gökhan Bektaş, Yapı Yol Sen Şube Başkanı Ethem Kartal ve BES Şube Başkanı Gülüzar Ateş, CHP İl Örgütü’nü ziyaret ederek KESK Şubeler Platformu olarak yarın düzenleyecekleri “OHAL, KHK ve AKP Türkiyesi” adlı panele davet ettiler. İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız ve Bilgi Dehmen, CHP olarak panele katılım göstereceklerini belirttiler.

SİZLERİN DESTEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

KESK Şubeler Platformu tarafından yarın (16 Eylül Cumartesi günü) Birleşik Metal İş Sendikası binasında 13.00-16.00 saatleri arasında düzenlenen “OHAL, KHK ve AKP Türkiyesi” adlı panele davet etmek üzere CHP İl Örgütü’nü ziyaret eden SES Şube Başkanı Gökhan Bektaş, Yapı Yol Sen Şube Başkanı Ethem Kartal ve BES Şube Başkanı Gülüzar Ateş, sizleri aramızda görmek bizi mutlu eder. Bu paneli emek örgütleri düzenliyor. OHAL’de KHK’larla en çok darbeyi almış kişileriz. Sizlerin desteğini önemsiyoruz. Orada bulunmanız bizim için çok değerlidir” ifadelerini kullandılar.

ÜLKEYİ BU ÇIKMAZDAN BERABER ÇIKARACAĞIZ

İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız ve Bilgi Dehmen ise, “CHP olarak her zaman sendikaların, mağdur olanın yanında olduk. Düzenlenecek olan panele de CHP olarak katılım göstereceğiz. 15 Temmuz sonrası OHAL kapsamında KHK’larla birçok hukuksuzluk ve mağdur doğurdu. Ancak cemaatin siyasi ayağına hiç dokunulmadı. Birçok adaletsizlik yapıldı, yapılmaya da devam ediliyor. Referandum sürecinde ve sonrasında hayır bileşenleri ile ilişkilerimizi daha fazla geliştirip ülkeyi bu çıkmazdan beraber çıkaracağız” diye konuştular.

 

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet