YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KESK’DEN SARIBAY’A ZİYARET

28.02.2018 Çarşamba - 15:43

Enes Akbal Optik

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, KESK’e bağlı sendika başkan ve yöneticilerini makamında ağırladı. Ziyarette OHAL’den kaynaklı ilimizdeki sorunlar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ziyarette İl Yöneticileri Naim Keskin, Bilgi Dehmen, Demet Kahraman, Sabriye Şahin, Suca Omurca ve Kadın Kolları İl Başkanı Songül Kaya da yer aldı

KESK’e bağlı Yapı Yol Sen Kocaeli Şube Başkanı Etem Kartal, BES Kocaeli Şube Başkanı Gülüzar Ateş, ESM Kocaeli Şube Başkanı Yener Çalışkan, Tümbelsen Kocaeli Şube Yöneticisi Fadime Günsel ve SES Kocaeli Şube Yöneticisi Leyla Sakın, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ı makamında ziyaret ettiler. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette sendika başkan ve yöneticileri Sarıbay’a ilimizde OHAL’den kaynaklı yaşanan sorunlarını aktararak destek istediler.

TEPKİLERİMİZİ BİRLİKTE VERELİM

Grup adına konuşan Yapı Yol Sen Kocaeli Şube Başkanı Etem Kartal, “İlimizde OHAL’den kaynaklı yaşanan sıkıntılara Kocaeli Valiliğinin de tutumu bizleri daha sıkıntılı durumlara sokuyor. Sizlerden, ildeki demokratik hakların kısıtlanması ile ilgili engellerin kaldırılması ve ilde yapılacak eylem ve etkinliklerde daha demokratik davranılması konusunda valilikle yapacağınız görüşmede bu konuları iletmenizi istiyoruz. OHAL kalkmadığı sürece kimseye rahat yok. Tepkilerimizi birlikte verelim “ diye konuştu.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

KESK’e bağlı STK Başkan ve yöneticilerinin sorunlarını dinleyen CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Vali beyden randevu talep ettim. Önümüzdeki hafta bir görüşme yapabileceğimizi umuyorum. Bu sorunları kendisine aktaracağım. Yaşanan sorunlarda haklısınız. OHAL’in başlı başına bir hukuksuzluk olduğunu he zaman dile getiriyorum. Beraber olursak her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum. CHP Kocaeli Örgütü olarak her zaman yanınızda, destekçiniziz “ ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet