YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOCAELİ BİRLİKSPOR MANGALDA BULUŞTU

09.09.2017 Cumartesi - 10:46

Enes Akbal Optik

Alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Çetin Zerenoğlu’nun üstlendiği mangal organizasyonuyla Birlikspor kulüp yöneticileri, futbolcuları, teknik ekibi ve çalışanları motivasyon yemeğinde bir araya geldi

İlk iç saha maçına çıkacak olan Kırmızı-Beyazlılar’a Birlikspor Kulüp Başkanı Erhan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri; Abdullah Köse, Bayram Oral, Çetin Zerenoğlu, İrfan Özkartal, Murat Koçver, Mustafa Yavaş, Nevzat Bayram, Orhan Güzel, Ozan Keser, Yahya Öztürk ve Zafer Şahin moral yemeği düzenledi. Yöneticilerden Çetin Zerenoğlu’nun üstlendiği mangal organizasyonu tesisin bahçesinde gerçekleştirildi.

DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI

 

Oldukça keyifli anların ve sohbetlerin yaşandığı buluşmada oyuncular, teknik ekip ve personel yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Yöneticiler ve kulüp başkanı takıma güvendiklerini ve inandıklarını belirterek, Etimesgut maçında başarılar diledi. Yemeğin sonunda yöneticilerden İrfan Özkartal’a sürpriz doğum günü pastası kesildi. Doğum gününün unutulmamasından dolayı büyük mutluluk yaşayan Özkartal kulüp başkanına, yönetici arkadaşlarına ve teknik ekibe teşekkür etti.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet