YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOCAELİ GENÇLİĞİ KAHRAMAN’IN VEKİLLİĞİ İÇİN TEK YÜREK

21.04.2018 Cumartesi - 20:38

Enes Akbal Optik

Kocaeli gençleri AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın Milletvekilliği adayı olması için tek yürek oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim tarihini 24 Haziran olarak açıklamasının ardından Türkiye ve kent gündeminde milletvekilli adaylığı konusunda kulislerde heyecan başladı. Gençlerin siyasette önünün açılması noktasında seçilme yaşının 18’e indirilmesi ve bir çok genç ismin milletvekilliğinde görev almasıyla gözler ilimizin başarılı başkanlarından Emre Kahraman’a çevrildi.

GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARININ GÖZDESİ OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın ayrı bir önem verdiği Kocaeli’de gerçekleştirilen kongrelerde, mitinglerde ekibiyle birlikte başarılı çalışmalara imza atan Emre Kahraman’ın Milletvekili adaylığı kulislerde konuşulmaya başladı. Yalnızca ilimizde değil, Türkiye genelinde gerçekleştirilen bir çok programa damgasını vuran Kocaeli gençliğinin lideri Kahraman, gençlik kolları olarak Türkiye genelinde, AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan Teşkilat Performans sisteminde üst üste birincilikleri de yakalayıp AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının gözdesi olmayı başardı.

EN GÜÇLÜ İSİM EMRE KAHRAMAN

Kocaeli gençliğinin adeta ağabeyi olan ve ekibiyle başarılı çalışmalara imza atan Kahraman, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile de uyumlu çalışmalarıyla başarılı performanslar sergiliyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde bir çok görev arkadaşının da ana kademe yönetimlerinde  yer almasına vesile olan Kahraman, gençlerin siyasette aktif rol almasına önemli katkı sağladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir çok konuda övgüsüne mahzar olan gençler Ankara’da, kendilerini en iyi şekilde temsil edecek ismin Emre Kahraman olduğu konusunda ortak karar almış gözüküyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Kocaeli Gençleri

Kocaeli’nin hangi gençleri hangi kahramanı istiyormuş. Yol arkadaşlarını yarı yolda bırakan kişi mi vekil adayı olacak. Adam olsa İlker Kelsoyu Ertan karayı Enes akbalı ekarte etmezdi. Adam olamayan vekil olacakmışmışta mışmışmış…

27.04.2018, 20:28
Körfez

Bu işler slogan atmaya benzemez. Milletine kişi olmak lazım. Birilerinin kuklası değil. Emre kahramandan iyi slogancı olur. Kocaeli gençliği nerede EMRE kahramanı vekil görmek istiyormuş? ;)

22.04.2018, 1:23

 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet