Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOCAELİ TRABZONLULAR DERNEĞİNDEN ALKIŞLANACAK HARAKET

11.01.2018 Perşembe - 14:52

Enes Akbal Optik

Döneme çok hızlı başlayan Kocaeli Trabzonlular Derneği bugünlerde birçok projenin alt yapı çalışmasını gerçekleştirirken bir yandan da sosyal sorumluluklarını ihmal etmediklerinide gösteriyor.

 Bunun bir örneği ise bu sabah Yahya Kaptan da bulan SkyFall restaurant ta gerçekleştirdiler. Başkan Durmuşoğlu ve heyeti 13-16 ocak 2018 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek olan GENÇLER FUTSAL TÜRKİYE YARI FİNALİ’ne gidecek olan İZMİT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ öğrencilerine yolculukları öncesi motivasyon kahvaltısı organize ederek genç sporcular ile bir araya geldi.

 Kısa bir konuşma yapan Durmuşoğlu; Her zaman sporun her kulvarındaki genç kardeşlerimizin yanlarında ve destekçiyiz.Bizlere düşen onlara ağabeylik yapmak ve Türkiyemizin dünya üzerinde adından söz ettirecek gençlerin yetişmesine katkı sağlamaktır. Ayrıca bu cengaver ekibin başında olan Trabzonlu hemşehrimiz Kürşat Kumaş hocamıza ve tüm sporcularımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar dilerim diyerek sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet