YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOCAELİ’DE TEK

19.02.2018 Pazartesi - 9:45

Enes Akbal Optik

Kocaeli’nin tek evde sağlık merkezi ve özel ambulans servisi olan Dr. Mobil, her geçen gün yaptığı hizmetlerle adından söz ettirmeye başladı

İş Yerinin Sahibi Deniz Nayır, nitelikli kadro ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, ” Alanında uzman Kadro ve profesyonel Hizmet anlayışımız ile Kocaeli’nin Tek Evde Sağlık Merkezi ve Özel Ambulans Servisi “ DRmobil” Hizmetinizde.Hastalarımızın ihtiyaç duyduğu tüm sağlık ihtiyaçlarını, kendini rahat hissettiği ortamda gerçekleştirebilmek ve en doğru koşullarda, doğru bakımı ve tedaviyi sağlayabilmek yegane amacımızdır. Bölgemizde yer alan tüm hastalara ulaşabilmek ve DR Mobil Sağlık Merkezinin ayrıcalıklarından yararlanılmasını sağlamak temel hedeflerimizdendir. Sağlıkta kalite ve güven ilkelerini her daim göz önüne alarak, hastalarımızın tüm sağlık ihtiyaçlarına aralıksız 7 gün 24 saat, her koşulda hizmet veriyoruz.” dedi.

7/24 HİZMET

Kadrosunda 5 hekim, 2 psikolog, 1 diyetisyen, 2 fizik tedavi teknikeri, 4 genel yoğun bakım hemşiresi, 2 anestezi teknikeri, 2 KVC Hemşiresi, 3 Acil Servis hemşiresi, olmak üzere 21 kişilik kadro ile hizmet verdiklerini belirten Nayır, “7 gün 24 saat hastalarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.”dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet