YAVUZER MAKİNA
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları
Kompozit Kimya
izmit belediyesi
Kompozit Kimya

ANASAYFA l Kocaelispor’a formalı destek

11.12.2016 Pazar - 11:17

Afon Güzellik Merkezi ve Lobby House Restoran çalışanları müşterilerine Kocaelispor formalarıyla hizmet vermeye başladı.

Kocaeli’de artık marka haline gelen Afon Güzellik Merkezi ve Lobby House Restoran personelleri, Kocaelispor forması giyerek müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kocaelispor forması giyen çalışanlar, müşterilerine formalarla hizmet verince müşterilerden de tam puan alıyor. Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, bu çalışmayla ilgili konuşarak, “Kocaeli’deKocaelisporluluk algısını arttırmak için böyle bir çalışmaya girdik. Akmis Grup iştirakleri olan Afon Güzellik Merkezi ve Lobby House Restoran çalışanları Kocaelispor formalarıyla hizmet veriyor. Bu hem müşteriler tarafından çok olumlu karşılanıyor, hem de Kocaelisporluluk algısını arttırıyor. Bize Kocaeli dışından gelen müşteriler bizden formalar talep ediyor. Bu da Kocaelisporumuz açısından çok önemli” dedi.

AKMİS GRUP KOCAELİSPOR’A DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEK

Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, Akmis Grup’un Kocaelispor’un forma sponsoru olduğuna dikkat çekerek, “Kocaelispor yönetimiyle sürekli görüş halindeyiz. Kocaelispor’a daima destek olmak istiyoruz. Bunun için de çalışmalarımız sürüyor. Forma sponsorluğunun yanında farklı çalışmalarla da Kocaelispor’a destek olmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda kardeşim olan Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ümit Karaalp ile sürekli iştirak halindeyiz. Kendisinin restoranı olan Lobby House Restoran’da çalışanlar Kocaelispor forması giyerek hizmet veriyor. Eşim Nur Karaalp’te sahibi olduğu Afon Güzellik Merkezleri’nde formalı hizmet çalışması başlattı. Bu algı anlamında büyük gelişme” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
Enes Akbal Optik
hikmet