YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOGİAD’DAN ŞANLIURFA’YA KİTAP

22.02.2018 Perşembe - 11:29

Enes Akbal Optik

Kocaeli Genç İş Adamları Derneği (KOGİAD) sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Doğu ve Güneydoğu’da maddi urumu yetersiz olan öğrencilerin talebi sonrası kolları sıvayan dernek, öğrencilere bin adet kitap gönderecek

Doğu ve Güneydoğu’da zor şartlar altında okul okuyan öğrencilerin yazdıkları ihtiyaç mektuplarına bin adet kitapla cevap veren Kocaeli Genç İş Adamları Derneği, diğer kurum ve kişilere örnek olmaya devam ediyor. Daha önce Diyarbakır’ın Lice ilçesinde bilişim sınıfı, Şanlıurfa’da ise akıllı İngilizce sınıfı ve kütüphane açan KOGİAD, şimdi ise Şanlıurfa Siverek Taşıkara İlköğretim Okulu’na bin adet kitap gönderecek.

‘DEVAM EDECEĞİZ’

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Taşıkara İlkokulu öğrencileri, ilimizin genç iş adamlarına mektup yollayarak eksikliklerini anlattı. Genç abilerinden kitap yardımında bulunan öğrencilerin isteğini kıramayan KOGİAD Başkanı Bilal Bozkurt ve yönetimi hazırlıklarına başladı. Dünyanın en güzel hediyesi senin desteklerinle anlamlı olacak, Güneydoğu’dan gelen bir mektuba sen de bir kitapla cevap vermek istemez misin? sloganı ile kitap göndermek isteyenlere seslenen Başkan Bilal Bozkurt, kitap göndermek isteyenlerin dernekle iletişime geçebileceğini söyledi. Başkan Bozkurt, “Bu tür yardımlarla ilgili irtibat hattı da oluşturan derneğimize yardım yapmak isteyenler 0542 659 56 86 numaraya ulaşabilir. Çocuklar için çalışmalarımız ve yardım kampanyalarımız devam edecek” dedi.

 

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet