YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖKEN, KIRKARMUT DURAKLI MAHALLESİ’NDE

19.07.2018 Perşembe - 8:45

Enes Akbal Optik

96 mahallesi bulunan Kandıra’yı karış karış dolaşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerine Kırkarmut Duraklı ile devam etti.

Halkımızın daima yanında olup onların dert ve sıkıntılarını çözmek için gecemizi gündüz edeceğiz diyen Başkan Köken,  hemşehrilerimizin refah ve huzuru için yoğun mesai harcadıklarını vurguladı.

Sosyal belediyecilik anlayışını kaliteli hizmetle buluşturan Başkan Ünal Köken,   ihtiyaçları tespit ettikten sonra gerekli çalışmaların başlamasını sağladı. 

“Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarını  yerinde görmek ve anında müdahale etmek için mahalle ziyaretlerimizi sıklaştırdık diyen Başkan Köken, vatandaşlar tarafından dile getirilen yol bakım çalışmalarına devam ettiklerini vurguladı. Hemşehrileriyle yaptığı ziyaret boyunca onların dertlerini dinleyen Başkan Köken, bizler gencimizin de büyüklerimizin de yanındayız.  Gece gündüz ayrımı yapmadan günün her saatinde bana ulaşıp sıkıntılarınızı anlatabilirsiniz dedi. İnsan hayatında her an her şey yaşanabiliyor. Karşılaştığınız sıkıntılarda sizlere yardımcı olmak için daima görevimizin başında,  vatandaşımızın yanında olduklarını belirtti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet