YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖKEN VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

21.02.2018 Çarşamba - 13:10

Enes Akbal Optik

Mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilen öneri ve talepleri dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Seyitaliler, Davutlar mahallesinde gece mesaisindeydi.

Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimi karşılanan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçede yürütülen proje ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Haftanın büyük bir kısmını mahalle ziyaretlerine ayıran Başkan Köken, Seyitaliler, Davutlar mahallesine yaptığı ziyarette, mahalle sakinlerinin hayır dualarını aldı. Kandıra Belediyesinin sürdürdüğü çalışmaları yakından takip ettiklerini ve memnuniyet duyduklarını dile getiren mahalle sakinleri, Başkan Ünal Köken’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Seyitaliler mahallesinde  Seyfettin Ayverdi’yi umre vazifesi öncesi ziyaret ederek kutsal topraklara yolculuğa uğurlayan Başkan Köken, Rabbim yapacakları umre vazifelerini kabul eylesin dedi.

“Taziye Ziyaretlerini İhmal Etmiyor”

Mahalle ziyaretlerinin yanı sıra mahalle de bulunan taziye ziyaretlerini de ihmal etmeyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Yusufça mahallesi sakinlerinden Hüseyin Özer için okutulan mevlidi şerif programına katılarak merhuma dua etti.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet