Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖKEN’DEN İSU’YA ZİYARET

13.03.2018 Salı - 10:44

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçede sürdürdükleri çalışmalarda birlik ve beraberliği önemsiyor. Birlikten kuvvet doğar anlayışıyla yola çıktıklarını ve Kandıralı hemşehrilerine en iyi hizmeti sunabilmek için tüm kurumlarla bir arada çalışmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Ünal Köken, Kandıra’ya İsu Şube Müdürü olarak atanan Hakan Kocatürk’ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

96 mahallesi bulunan ilçede yol yapım ve onarım çalışmalarının yanı sıra parke ve stabilize çalışmalarını da hızla sürdüren Kandıra Belediyesi, Kandıra’daki hizmetlerini arttırarak devam ettiriyor.

Kurumlar arası iletişimini güçlü tutan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İsu Şube Müdürü olarak atanan Hakan Kocatürk’e yaptığı ziyarette ilçede sürdürdükleri hizmet ve çalışmaları anlattı. Kandıra’nın doğa harikası bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Köken, vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda tüm kurumlarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı hızlandırarak sürdüreceğiz dedi.

İsu Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Köken’e teşekkürlerini iletti.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet