YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KONGRE MERKEZİ’NDE 4 KATLI OTOPARK

26.02.2018 Pazartesi - 11:38

Enes Akbal Optik

Derince’de kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yeni merkezi olacak 1071 Anadolu Kongre Merkezi’nde 4 katlı otopark alanının ilk katı tamamlandı

1071 KİŞİLİK KONFERANS SALONU 

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un önemli projeleri arasında yer alan AK Merkez, 1071 kişilik konferans salonuyla kültürel ve sanatsal faaliyetlerin en önemli noktalarından birisi olacak. Denizciler Caddesi ile Bahar Caddesi’nin kesiştiği noktada inşa çalışmaları devam eden Kongre Merkezi’nde 4 katlı otopark alanının ilk katı tamamlandı. 400 araç kapasiteli otoparkın ikinci katı için çalışmalar devam ediyor.

FUAYE VE ÇOK AMAÇLI SALONLAR

1071 Anadolu Kongre Merkezi 3 bin 885 m2 taban alan üzerine inşa ediliyor. Projenin zemin katında 2 adet panoromik asansörüyle fuaye, konferans salonu, mescitler, sanatçı odaları, hazırlık odaları ve tuvaletler yer alıyor. Bünyesinde 6 adet dükkan yer alan merkezin asma katında 2 adet ofis, 3 adet derslik, 1. normal katında fuaye, çok amaçlı salon, konferans salonu, 4 adet derslik, kontrol odaları, tuvaletler, 2.normal katında fuaye, okuma salonu, 4 adet derslik, yönetim ofisleri ve tuvaletler yer alıyor. Projenin 3.normal katında ise teras alanı, fuaye, oyun salonu, kafeterya ve tuvaletler bulunuyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet