YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖRFEZ’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

16.07.2018 Pazartesi - 10:34

Enes Akbal Optik

Körfez’de altyapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Körfez Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri, eş zamanlı olarak bölgede asfaltlama yapıyor

 

Körfez’de İSU tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Yavuz Sultan Selim Mahallesi ve Çamlıtepe Mahallesi’nde altyapı tamamen yenilenirken, Körfez Belediyesi ekipleri de çalışmaların tamamlandığı cadde ve sokaklarda düzenleme gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Yavuz Sultan Selim Mahallesi ve Çamlıtepe Mahallesi’nde eş zamanlı olarak asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildi.

YOLLARA ANINDA DÜZENLEME

Fen İşleri Müdürlüğü yetkililer, ilçede çalışmaların tamamlandığı bölgelerde hemen sıcak asfalt serimi gerçekleştirildiğini belirterek, “Altyapı sorunu çözülen ve sıcak asfalt ihtiyacı duyulan bölgeleri öncelikli olarak belirleyen ekiplerimiz program dahilinde cadde ve sokaklarda asfalt döküyorlar. Hizmet kalitesini ön planda tuttuğumuz sıcak asfalt çalışmasının uzun vadede yükü taşıyacak kalitede olması vatandaşlarımızı da memnun ediyor” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet