YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖRFEZ’DE ÖNCELİK HALKIN GÜVENLİĞİ

13.09.2017 Çarşamba - 13:23

Enes Akbal Optik

Körfez’de metruk halde bulunan ve vatandaşların güvenliğini tehdit eden binalar, gelen talep ve şikâyetler doğrultusunda tek tek tespit ediliyor ve yıkımları gerçekleştiriliyor

 

Körfez Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından tespit edilen binaların yıkımları Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkımları gerçekleştiriliyor. Son olarak Tütünçiftlik bölgesinde yıkım yapan ekiplerin hedefi, bölgedeki vatandaşların güvenliğini sağlamak oldu. İlçe sakinlerinin şikâyetleri üzerine harekete geçen yetkililer, metruk yapılarda kötü durumların oluşmaması için bina sahiplerinin de rızası ile metruk yapılar yıkılıyor.

HUZUR VE GÜVENLİK

Körfez Belediyesi yetkilileri, sahipsiz ve bakımsız yapıların halkın güvenliğini tehlikeye attığını ifade ederek, “Başkanımızın hedefi, daha yaşanabilir bir Körfez inşa etmek… Kimi yapılar senelerdir olduğu gibi bekliyor. Üzerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadığı gibi, bölge insanı için büyük tehlike arz ediyor. Biz de vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve refahı için yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet