Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOTO ESKİ BAŞKANI GÖZALTINA ALINACAK

18.10.2017 Çarşamba - 16:28

Enes Akbal Optik

Gölcük Piyalepaşa Mahallesinde iki grup arasında çıkan kavgada KOTO eski Başkanı Semih Barış ve amcasının oğlu Ahmet Barış darp edilirken karşı gruptan bir kişi tabancayla vurularak bir kişi ise darp edilerek yaralanmıştı.

Gölcük Piyalepaşa Mahallesi İpek Yolu Bulvarı üzerinde bulunan KOTO eski başkanı Semih Barış’a ait Semih Gıda isimli iş yerine araçla gelen ve Semih Gıda’ya toptan malzeme sattığı öne sürülen şahıslar, Semih Barış ve amcasının oğlu Ahmet Barış ile aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle tartışmaya başlamış, tartışmanın büyümesi üzerine kalabalık grup arasında kavga çıkmıştı. Çıkan kavgada Semih Barış, başına aldığı darbe ile yaralanırken amcasının oğlu da darp edilerek yaralanmıştı. Kavgada üzerindeki ruhsatlı silahına sarılan Semih Barış, karşı gruptan Erkut Yazgan isimli şahsa ateş etti. Bacağından yaralanan Yazgan kanlar içinde kalırken karşı gruptan bir kişi de darp edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan yaralılar Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

Polis nezaretinde tedavisi devam ediyor

Burada ilk müdahaleleri yapılan yaralılardan tabancayla vurulan Ercan Yazgan ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesine, başına aldığı darbeyle yaralanan KOTO eski Başkanı Semih Barış ise Umuttepe Tıp Fakültesine sevk edildi. Tabancayla vurularak yaralanan Ercan Yazgan’ın Semih Barış’tan yaklaşık 2 bin TL alacağı olduğu ve alacağını istemek üzere Barış’ın yanına geldiği, aralarında çıkan tartışmanın ardından Barış’ın Yazgan’a tokat attığı öne sürüldü. Daha sonra Yazgan, olay yerinden uzaklaşarak tanıdıklarına haber verdiği ve kalabalık grup olarak yeniden

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet