YAVUZER MAKİNA
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları
Kompozit Kimya
izmit belediyesi
Kompozit Kimya

ANASAYFA l KOTO kendini bitiriyor

29.08.2016 Pazartesi - 19:09

KOTO’da bir türlü sular durulmuyor.

 

Özdağ’ın tutuklanmasından sonra KOTO sıkıntılı bir döneme girdi.

 

KOTO’da Murat Özdağ’ın tutuklanmasının ardından gözler başkanlık makamına çevrilmişti.

 

Hatta öyle ki Zihni Yılmaz’ın başkanlık için adının geçtiği konuşuluyordu.

 

Fakat gel gör ki ne hikmetse ani bir toplantıyla yönetimi “omurgasızlıkla” suçlayarak mart ayında KOTO’dan istifa eden ve daha sonra özür dileyen Semih Barış başkan seçildi.

 

Semih Barış’ın başkan seçildiği toplantı her ne kadar ani geliştiyse, toplantıdan sonra da bir o kadar ani istifalar yaşandı.

 

4’e karşı 6 oyla başkan seçilen Semih Barış’ın başkan seçilmesinden haklı olarak rahatsızlık duyan Yıldırım Yılmaz, Meclis Başkanlık Divanı’ndaki görevinden istifa ettikten hemen sonra Tolga Ok, Fuat Berna ve Oktay Erişkin de yönetimdeki görevlerinden istifa ettiler.

 

Yönetimin ve üyelerin KOTO’yu seçime götürerek taze bir yönetim oluşturmak istedikleri aşikar.

 

Üstelik üyeler ve yönetim, hem seçime gidilmemesi konusunda, hem de her ne kadar özür dilese de bir zamanlar KOTO’ya “omurgasız” yakıştırması yapan birinin başkan seçilmesinden sonra derece rahatsız.

 

Rahatsızlık bununla da bitmiyor.

 

KOTO’ya başkan seçilen Semih Barış geçen gün üyeleri ve yönetimi kızdıran bir açıklamaya imza attı.

 

Kendisinden KOTO’yu seçime götürmesini bekleyen üyelere “5 kişiyle toplantı yapamasam da, başkanlığım düşmez”  şeklinde açıklama yapan Semih Barış iyice tepkileri üzerine çekti.

 

FETÖ olayları nedeniyle dışarıda zaten yeteri kadar itibar kaybeden KOTO bu olaylardan sonra da iyice gözden düşmüş durumda.

 

Semih Barış KOTO’yu seçime götür mü bilmem ama üyeler, yöneticilerden daha onurlu ve asil davranışlar beklerken böylesine tepki çeken ve küçük hesaplar peşine düşen yöneticiler hem kendini hem de KOTO’yu iyice bitiriyor.

 

Benden söylemesi…

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
Enes Akbal Optik
hikmet