YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KOTO MECLİS BAŞKANINI SEÇTİ

21.04.2018 Cumartesi - 12:36

Enes Akbal Optik

Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen meclis başkanlığı seçiminde geçmiş dönem meclis başkanı olan Akın Doğan bir kez dahA başkan seçildi

 

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Nisan ayı meclis toplantısı, Burhan Kasım meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Tüzük gereği KOTO meslek komiteleri seçimi sonrası gerçekleştirilen ilk mecliste KOTO meclis başkanı seçilerek meclis tamamlandı. Meclis, Alp Kayalar’ın meclis başkanlığında gerçekleştirildi. 66 meclis üyesinin oy kullanma hakkının olduğu mecliste geçmiş dönem meclis başkanı olan Akın Doğan tek aday olarak seçime girdi. “ Açılışta konuşan Alp Kayalar, “Bu süreçte göstermiş olduğunuz emek ve özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Meclis Başkanlığı seçiminin sandık kurulu üyeliklerini Adem Aytaç, Sezgin Özkarayel ve Mert Kavşut yaptı.

Gerçekleştirilen seçim sonrası meclis Başkanı Akın Doğan, Başkanvekili Alp Kayalar, Başkanvekili Hüseyin Avni Aslan, Katip üye Hüseyin Uçar olarak belirlendi.  Gerçekleştirilen oy kullanma işleminin ardından oylar sayıldı. Akın Doğan kullanılan 66 oydan  45 tanesini alarak yeniden  KOTO Meclis Başkanı oldu. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’un ise oy kullanmaya katılmaması dikkat çekti. Bulut oy kullanma işlemi tamamlandıktan sonra salona geldi. Bulut Doğan için oy kullanmayan isimlerden biri oldu.

 

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet