Üstün Tesisat
Kafe Kumpir
Rami Pazarı
Konak Hastanesi
BİST 100
90383
O/N REPO
USD
3,646
EURO
ALTIN

ANASAYFA > KOÜ ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANINDAN İLK AÇIKLAMA

11.01.2017 Çarşamba - 18:09

VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri
KOÜ Öğrenci Konsey Seçimlerinin ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Metin Geldeş, “Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur. Bizler öğrenci kimliğimizle ön planda olmalıyız.Bu süreçten sonra tüm temsilci arkadaşlarımızla bir araya gelerek aradaki soğukluğu gidermek istiyoruz” dedi.

KOÜ Öğrenci Konsey Seçimlerinde başkanlığa seçilen Metin Geldeş yaptığı açıklamada, “ Seçimler gergin bir ortamda geçti. İstemediğimiz hadiseler yaşandı. Ülke olarak o kadar zor  günlerden geçiyoruz ki gönül isterdi ki bu tarz şeyleri enerjimizi böyle şeylere harcamayalım. Ama tarih bizi beraber yürüdüğümüz arkadaşlarla karşı karşıya getirdi. Gönül istiyor ki bundan sonraki gerginlikler tamamen rafa kaldırılsın, arkadaşlarımızla tekrar bir araya gelelim. Bu süreçte kimlerin gönlünü kırdıysak, kimlerin kalbini kırdıysak, hepsinden özür diliyorum. Bizlere haklarını helal etsinler” dedi.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Bu süreçte özellikle bizden desteklerini esirgemeyen tüm kardeşlerime teşekkür ederim diyen Geldeş, “Derslerinden, sınavlarından vazgeçtiler. Sonucun üniversitemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur. Bizler öğrenci kimliğimizle ön planda olmalıyız.Bu süreçten sonra tüm temsilci arkadaşlarımızla bir araya gelerek aradaki soğukluğu gidermek istiyoruz. Tekrar ortak paydada buluşup güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

 

İŞTE METİN GELDEŞ’İN YÖNETİMİ

KOÜ Öğrenci Konseyi Başkanı seçilen Metin Geldeş’in yönetim kurulu, Dürdane Merve Yılmaz, Muhittin Büyük, Ahmet Burak Özyurt, Onur Kından, Emre Erdoğan, Derya Topal, Mehmet Akçin ve Şevval Özarslan’dan oluştu.

 

DENETİM KURULU

Denetim kurulu üyeleri: Serhat Şahiner, Şahinde Çakır ve Özer Söyler

 

 

 

Paylaş

Polis Marketim
İkizler OSGB
Ross International